Canlı İzlemek İster misin?

Türkiye’nin dört bir yanını adım adım dolaşarak sahne almak isteyen müzisyenlere imkanlar sunan Müzikonair Sahne’yi canlı izlemek ister misin? Hemen yandaki formu doldur veya etkinlik alanına yakınsan yerine ayırtmak için mekana gitmen yeterli!

bilet@muzikonairsahne.com

teknik@muzikonairsahne.com

rev-03-circle-011.png
rev-03-triangle-011.png

  (*) işaretli alanları doldurmak zorunludur.

  0103- Bilet Şartları
  1. Bilet satışı bu siteden yapılmamaktadır.
  2. Bu formdan sadece rezervasyon yapabilirsiniz.
  3. Etkinlikten 1 gün önce onaylanmayan rezervasyonlar iptal edilmektedir. Bu yüzden rezervasyon yaptığınız etkinliğin biletini almak için 2.defa teyit amaçlı bize ulaşınız.
  4. Rezervasyon yaptığınız biletleri mekan kapısında temin edebilirsiniz.
  5. Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  6. 18 yaş sınırı vardır.
  7. Etkinlik düzeni ayaktadır.
  8. Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  9. Ayrıca mekan kapısında ve mekanın belirttiği bilet satış noktalarından da bilet temin edilebilir.
  10. Bilet iptali yapılamamaktadır.
  11. Biletinizi farklı bir kişiye devredebilirsiniz.
  12.  Satın alınan bilet, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.
  13. Etkinlikler için kişi başı maksimum bilet adedini Etkinlik Organizatör’ü belirler.
  14. Biletlerinizin kontrol ve muhafaza yükümlüğü size aittir.
  15. Etkinlik Organizatörü çeşitli sebeplerle etkinlikleri iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilir . Bu durumda uygulanacak prosedürü organizatör belirler ve duyurur. Etkinliğin iptal edilmesinden ve/veya etkinlik tarihinin değiştirilmesinden Müzik Onair Sahne sorumlu olmayıp, Organizatör sorumludur. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ile tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin yeni tarihi ve saati konularında yapılan duyurulardan bilgi sahibi olma sorumluluğu size aittir. Bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Etkinlik Organizatörü’nden gerekli yetkiyi almamız şartına bağlı olarak bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayreti göstereceğiz. Bununla birlikte bilet hamillerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya değişiklikten mutlak surette haberdar edileceği konusunda hiçbir taahhütte ve/veya garantide bulunamayız.
  16. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve Etkinlik Organizatörü’nün kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara, rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, mekan ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma ya da mekana almama hakkına sahiptir. Mekanda, güvenliğinizi sağlamak amacıyla zaman zaman güvenlik araması yapılabilir. Ayrıca, bazı organizatörler, güvenlik gerekçesi ile ya da başkaca nedenlere istinaden, kişisel bilgileri bulunmayan müşterilere bilet satışı yapılmasını reddetme hakkına sahiptir. Zira, etkinlik mekanına girecek kişilerin kimlik bilgilerinin etkinlik organizatöründe bulunması, başta güvenliğin sağlanması amacıyla etkinlik organizatörü için gerekli bir bilgi mahiyetinde olabilmektedir.
  17. Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü’nün ve etkinlik mekanının belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Genel olarak bilet kontrolünden sonra dışarı çıkarsanız yeniden etkinlik mekanına giriş yapamazsınız. Etkinliğe geç kalırsanız, Etkinlik Organizatörü’nün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak içeri girebilirsiniz ve bu kurallar organizatöre göre farklılık gösterebilir.
  18. Fotoğraf makinesi, cep telefonu veya kayıt ekipmanlarının kullanımı Etkinlik Organizatörünün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlıdır. Bu nedenle fotoğraf makinesi veya diğer kayıt ekipmanlarının, lazer kalemi ve cep telefonlarının etkinlik mekanına sokulması yasaklanabilir. (Bilet rezervasyonu yaparken mutlaka bu detayı sorunuz.)
  19. Etkinlik Organizatörü, engellilere kılavuzluk eden köpekler haricinde, hayvanların etkinlik sahasına sokulmasını yasaklayabilir.
  20. Etkinlik Organizatörü, müşterilerin dışarıdan getirdiği yiyecek ve içeceklerin mekana sokulmasını yasaklayabilir.
  21. Etkinlik mekanı, Etkinlik Organizatörü ve Müzik Onair Sahne şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmez.
  0104- Bilet Satış Noktası Şartları
  1. Bilet satış noktası olmak isteyen kurum, kuruluş ve kişilerin ilgili etkinliğin yapılacağı mekanla irtibata geçebilir.
  2. Mekanın belirlediği tüm şartlar geçerlidir.
  3. Komisyon, kar gibi mali konular mekanla anlaşılan miktardadır.
  4. Mekanla irtibata geçemiyorsanız. Bizimle irtibata geçebilirsiniz. İrtibat için Tıklayınız.
  5. Ayrıca mekan kapısında ve mekanın belirttiği bilet satış noktalarından da bilet temin edilebilir.
  6. Satın alınan bilet, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.
  7. Etkinlikler için kişi başı maksimum bilet adedini Etkinlik Organizatör’ü belirler.
  8. Etkinlik Organizatörü çeşitli sebeplerle etkinlikleri iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilir . Bu durumda uygulanacak prosedürü organizatör belirler ve duyurur. Etkinliğin iptal edilmesinden ve/veya etkinlik tarihinin değiştirilmesinden Müzik Onair Sahne sorumlu olmayıp, Organizatör sorumludur. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ile tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin yeni tarihi ve saati konularında yapılan duyurulardan bilgi sahibi olma sorumluluğu size aittir. Bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Etkinlik Organizatörü’nden gerekli yetkiyi almamız şartına bağlı olarak bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayreti göstereceğiz. Bununla birlikte bilet hamillerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya değişiklikten mutlak surette haberdar edileceği konusunda hiçbir taahhütte ve/veya garantide bulunamayız.
  9. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve Etkinlik Organizatörü’nün kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara, rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, mekan ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma ya da mekana almama hakkına sahiptir. Mekanda, güvenliğinizi sağlamak amacıyla zaman zaman güvenlik araması yapılabilir. Ayrıca, bazı organizatörler, güvenlik gerekçesi ile ya da başkaca nedenlere istinaden, kişisel bilgileri bulunmayan müşterilere bilet satışı yapılmasını reddetme hakkına sahiptir. Zira, etkinlik mekanına girecek kişilerin kimlik bilgilerinin etkinlik organizatöründe bulunması, başta güvenliğin sağlanması amacıyla etkinlik organizatörü için gerekli bir bilgi mahiyetinde olabilmektedir.
  10. Fotoğraf makinesi, cep telefonu veya kayıt ekipmanlarının kullanımı Etkinlik Organizatörünün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlıdır. Bu nedenle fotoğraf makinesi veya diğer kayıt ekipmanlarının, lazer kalemi ve cep telefonlarının etkinlik mekanına sokulması yasaklanabilir. (Bilet rezervasyonu yaparken mutlaka bu detayı sorunuz.)
  a
  a
  a
  a
  İş Ortaklarımız
  Çıngırock
  Zeuve
  Tutti's Pub Eskişehir
  Menderes Belediyesi
  Müzik Onair Records
  Müzik Onair