Sahne Almak İstiyor musun?

Türkiye’nin dört bir yanını adım adım dolaşarak sahne almak isteyen müzisyenlere imkanlar sunan Müzikonair Sahne’de ister misin? Hemen yandaki formu doldur ve bizden haber bekle!

sahne@muzikonairsahne.com

teknik@muzikonairsahne.com

rev-02-img-011.png
a

  (*) işaretli alanları doldurmak zorunludur.

  0102- Sahne Şartları
  1. Perfomans sanatçısı yukarıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurmalıdır. Doldurduğu bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılır.
  2. Her organizasyonun kendi ait şartları bulunmaktadır. Sahne almadan önce lütfen bu şartlartı sorunuz. Buradaki genel şartlardır. Sahne alan kişi sahne aldığı organizasyonunda kendine ait özel şartlarını kabul etmiş sayılır.
  3. Organizasyona katılan tüm sanatçıların kendi sosyal medya adreslerinden organizasyonu duyurmaları ve organizasyon sorumlusunun belirlediği programda ilerlemeleri gerekmektedir.
  4. Sahne alacak sanatçı 18 yaşından küçükse ebeveynlerinin izni ile sahne alabilir. Sahne aldıktan sonra organizasyonu ebeveynlerinin izni ile seyredebilir. Organizasyon sırasında ebeveynlerinin biri yanında bulunmak zorundadır.
  5. Sanatçı kendi orkestra ekibini getirmek zorundadır. Ekibinin tüm masrafları sanatçının kendisine aittir. Müzik Onair sadece sanatçının bazı masraflarını üstlenir.
  6. Bateri (Davul) mekana aittir. Diğer tüm ekipmanlar sahne alacak sanatçı ve ekibine aittir. Mekandaki bu bateri (davul) kullanımına ücret talep edilmemektedir. Seyahat sırasında sorun yaşatan bir ekipman olduğu için Müzik Onair tarafından tedarik edilmiştir.
  7. Sahne sırası Müzik Onair tarafından belirlenmektedir. Sanatçı ve gruplar bu sıraya uymak zorundadır.
  8. Müzik Onair Sahne organizasyon öncesi katılımcı sanatçıları ön elemeye sokabilir. Bu ön elemeyi geçen sanatçılarla o organizasyonlara katılabilir.
  9. Sahne alan sanatçı veya gruplara ait sahne performans video, fotoğrafları ile sahne öncesi yapılan tüm aktivitelerde çekilen video, fotoğraflar Müzik Onair’a aittir. Bu materyallerin dağıtımcısı ve yayınlayıcısıdır.
  0101- Mekan Şartları
  1. Her organizasyonda mekanın kendine özgü şartları bulunmaktadır. Sahne almadan önce detaylı şartları organizasyon sorumlusundan isteyiniz.
  2. 18 yaş sınırı vardır.
  3. Etkinlik düzeni ayaktadır.
  4. Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  5. Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
  6. Mekan alkollü içecek mekanıdır.
  7. Ayrıca mekan kapısında ve mekanın belirttiği bilet satış noktalarından da bilet temin edilebilir.
  8. Satın alınan bilet, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.
  9. Etkinlikler için kişi başı maksimum bilet adedini Etkinlik Organizatör’ü belirler.
  10. Etkinlik Organizatörü çeşitli sebeplerle etkinlikleri iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilir . Bu durumda uygulanacak prosedürü organizatör belirler ve duyurur. Etkinliğin iptal edilmesinden ve/veya etkinlik tarihinin değiştirilmesinden Müzik Onair Sahne sorumlu olmayıp, Organizatör sorumludur. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ile tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin yeni tarihi ve saati konularında yapılan duyurulardan bilgi sahibi olma sorumluluğu size aittir. Bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Etkinlik Organizatörü’nden gerekli yetkiyi almamız şartına bağlı olarak bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayreti göstereceğiz. Bununla birlikte bilet hamillerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya değişiklikten mutlak surette haberdar edileceği konusunda hiçbir taahhütte ve/veya garantide bulunamayız.
  11. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve Etkinlik Organizatörü’nün kurallarına göre düzenlenmiştir. Bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz ya da hasara, rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç teşkil edebilecek davranışlar sergilemeniz durumunda, mekan ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma ya da mekana almama hakkına sahiptir. Mekanda, güvenliğinizi sağlamak amacıyla zaman zaman güvenlik araması yapılabilir. Ayrıca, bazı organizatörler, güvenlik gerekçesi ile ya da başkaca nedenlere istinaden, kişisel bilgileri bulunmayan müşterilere bilet satışı yapılmasını reddetme hakkına sahiptir. Zira, etkinlik mekanına girecek kişilerin kimlik bilgilerinin etkinlik organizatöründe bulunması, başta güvenliğin sağlanması amacıyla etkinlik organizatörü için gerekli bir bilgi mahiyetinde olabilmektedir.
  12. Fotoğraf makinesi, cep telefonu veya kayıt ekipmanlarının kullanımı Etkinlik Organizatörünün belirlediği kural ve düzenlemelere bağlıdır. Bu nedenle fotoğraf makinesi veya diğer kayıt ekipmanlarının, lazer kalemi ve cep telefonlarının etkinlik mekanına sokulması yasaklanabilir. (Bilet rezervasyonu yaparken mutlaka bu detayı sorunuz.)
  13. Oturma düzenini rezervasyonda veya bilet temin ederken mutlaka sorunuz.
  a
  a
  a
  a
  İş Ortaklarımız
  Çıngırock
  Zeuve
  Tutti's Pub Eskişehir
  Menderes Belediyesi
  Müzik Onair Records
  Müzik Onair